Navštěvujete zoo opakovaně ve stejném místě, nebo jednou a dost?!

Nejlepší odpověď
Drap

Některé opakovaně, některé pouze jednorázově. Záleží hlavně na dostupnosti a časovém prostoru.

Další odpovědi
Lamalam

Ano. Některé opakovaně, jiné pouze jednou.

anonym

Dvůr Králové za komunistů se třemi dětmi 2× za rok a to jsme jezdili autem.V dnešní době s vnoučatama jen jednou za deset let, na vícero návštěv nejsou penīze, nehledě na to, že na výlety s autem už také nezbývají peníze.

gecco

Obvykle opakovaně, ale v různě dlouhém horizontu…
😉
Třeba pražskou tak jednou do roka je veliká a neustále se mění…
A například libereckou taky opakovaně – nedávno, předtím před cca 30 lety…
😉

kapka

Stejne jako ostatni. Podle dostupnosti a financnich moznosti. V Praze mam vstup zdarma, takze tam velmi opakovane. Posledni zoo, ve ktere jsem byla – Dvur Kralove, ted o prazdninach, nekolikrat jsem tam byla jako dite a ted samozrejme se svymi detmi. Dalsi zoo, vcetne zahranicnich, nebudu vypisovat, v nekterych jsem byla vickrat, nekde jednou.

anonym

dvakrát ročně pražskou zoo, jelikož mám vstupné zdarma. to je jediný z mála bonusů, které mi poskytuje zaměstnavatel. ostatní zoo jsem byl jen jednou

marci1

I opakovaně. Každá zoo má nějakou svoji zvláštnost : Praha, Liberec, Ostrava, Olomouc, Dvůr Králové, Bojnice (Slovensko) ap. 🙂

iceT

Zoo Kopeček Olomouc, je to blízko, je to tam celkem pěkné, na procházku v " přírodě" se to dá. Jen ty ceny, 500,– s sebou pro dva je málo.

anonym

Zoo,které je kousek ode mne v Plzni samozřejmě ,že jsem nenavštívil jen jednou,protože,když je člověk mladej jako dítě,tak se tam jde podívat a s postupem času má ten člověk taky náký potomky,tak,že návštěva určitě opakovaně.

zjentek

opakovaně, z povinnosti

quentos

Nenavštěvuju zoo vůbec…

Děda Louda

Jelikož se zoologické zahrady stěhují velmi zřídka, navštěvuju je opakovaně ve stejném místě.

annas

Stejně jako quentos nenavštěvuji zoo.

anonym

Gecco, a poznal ses s někým v té Zoo po třiceti letech? 😁

gecco

😉
Já nepoznal nikoho – a myslím, že mne taky nikdo těch 30 let nepostrádal…
😉

kapka

Pred triceti lety tam byl popularni mluvici krkavec Vasek, ten uz tam davno neni. :)

kapka

Ono je takove zvlastni, kdyz chodite casto do nejake zoo treba 40 let a potkavate tam furt to same zvire. Jako treba v Praze slonici Gulab. Kdyz jsem byla uplne mala dalo se ji ve starem vybehu i dotykat, nez postavili takovou zidku jako zabranu. Pak byl novy vybeh a nakonec uplne novy jinde. Jen Gulab porad stejna. :) Naposledy, kdyz jsem ji videla, mela jsem trochu slzy v ocich, uz je to babca a je to na ni uz znat.

anonym

Lahny jednou za 10let s vnoučatama?
To je príma,to odhaduju tak na 2 návštěvy za život,páč jsou pak už asi dospělí.

anonym

Ano, máš pravdu.Tahleta mizerná doba mi vīce návštëv finančně nedovolī.Zlatí komunisti, bylo více peněz a více návštěv v ZOO.
Za komunistů vstup pro 5ti členkou rodinu 120 Kčs ( můj denní výdělek) dnes vstup skoro 1000 Kč a to si za den NEVYDĚLÁM A TO MUSÍM V DNEŠNÍ DOBĚ PLATIT VŠUDE VÍCE PENĚZ.

anonym

Za to,žes vydělával tak málo,my přece nemůžeme chlapče.
Asi ses málo činil a nebo ses špatně učil.

anonym

Lahny, kdes dělal za 15 Kčs na hodinu? Nějak málo, ne ?

anonym

Jak jsem již několikrát psal, jsem z Krkonoš a intam dříve byly menší výplaty.
Jestli to nevíš, tak nejvíce peněz brali horníci, hutnící, vojáci a policistů ( to je všechno kategorie co chodila dřív do důchodu), pak byl strojní průmysl, textilní průmysl, potravinářství, zemědělství a kultura.
A já pracoval v textilním průmyslu i když jsem vyráběl ozubená kola.Po přestěhování jsem byl v zemědělství a pak opět textilní průmysl.
Divīm se, že do dneška nevíš, jak to měli komunisti rozdělené a zaškatulkované.

anonym

V zemědělství se braly tenkrát dobrý prachy,na to si stěžovat nemůžeš.

anonym

Jugar
Ano, v zemědělství byly dobrý peníze, ale za cenu přesčasů.Za 300 hodin měsíčně, 3500.Dále byly dobrý peníze v kravínech, výkrmnàch, ale všechno bylo o sobotách a nedělích.Oni i kombajnéři brali 6000, ale opët, soboty, neděle, v týdnů od 9 do 22 ( vše bylo tēž o počasí).

anonym

Já,když jsem byl v zemědělství,tak jsem se měl jako čuník v žitě,to je fakt.
Víkendy byly osudný,protože zvířata taky potřebujou o víkendech žrát.

anonym

Ať jsem šel, kam sem šel, vždy se mi zvyšoval plat! Nevím, o jakýchn škatulkách mluvíš. Dělal jsem mimo jiné , i na šachtě a takových prachách se ti ani nezdálo. Mimochodem, proč si nešel k VB, tam brali i se základním vzděláním?

anonym

Protože jsem u vojenských odvodů prohlásil, že v r.1968 to byla okupace a od tē doby jsem měl škraloup.A jestli to nevíš, tak každého prověřovali než ho vzali do takovýchto funkcí či zaměstnání.
A tenkrát jsem také koukal, abych byl z práce o půl třetí doma (zkrátka měl jenom půl hodiny do práce při veškerém směřování) a peníze jsem tolik neřešil, protože polovina věcí byla ZADARMO ( nebo to byly tak malý peníze, že jsem o tom ani nepřemýšlel..1kWh za 0,30 Kčs..voda paušál 180 Kčs pro pětičlennou rodinu), takže jsem se raději věnoval rodině.

anonym

A ještě doplňuji. Protože jsem v té době koupil barák, tak VŽDYCKY měla přednost práce na úpravě baráku než přesčasy a hledání práce za více peněz.No a při tē úpravě pomáhaly děti podle svých možností, čili rodina byla pohromadě.A jestli to nevíš, tak při práci se stmeluje rodina.Všichni pracují, všichni jedou na výlety do ZOO.

anonym

A ty si myslíš, že já jsem si (v zemědělství ) udělal 8 hodin a šlus? Taky jsem měl barák, který jsem zveleboval, zahradu, chlívek, malé děti, nemocnou matku, chodil po zabíjačkách, do lesa na dřevo,v zastu­pitelství obce, u hasičů i rybářu a později i služby v hospodě a přesčasů bylo taky až nad hlavu. Pravda je, že se mi to podepsalo na zdraví, ale nikdy jsem neskučel…