Avatar uživatele
anonym

Navštěvujete zoo opakovaně ve stejném místě, nebo jednou a dost?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kapka, briketka10, marci1, gecco před 3137 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Některé opakovaně, některé pouze jednorázově. Záleží hlavně na dostupnosti a časovém prostoru.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Ano. Některé opakovaně, jiné pouze jednou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Dvůr Králové za komunistů se třemi dětmi 2× za rok a to jsme jezdili autem.V dnešní době s vnoučatama jen jednou za deset let, na vícero návštěv nejsou penīze, nehledě na to, že na výlety s autem už také nezbývají peníze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Obvykle opakovaně, ale v různě dlouhém horizontu…
😉
Třeba pražskou tak jednou do roka je veliká a neustále se mění…
A například libereckou taky opakovaně – nedávno, předtím před cca 30 lety…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Stejne jako ostatni. Podle dostupnosti a financnich moznosti. V Praze mam vstup zdarma, takze tam velmi opakovane. Posledni zoo, ve ktere jsem byla – Dvur Kralove, ted o prazdninach, nekolikrat jsem tam byla jako dite a ted samozrejme se svymi detmi. Dalsi zoo, vcetne zahranicnich, nebudu vypisovat, v nekterych jsem byla vickrat, nekde jednou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

dvakrát ročně pražskou zoo, jelikož mám vstupné zdarma. to je jediný z mála bonusů, které mi poskytuje zaměstnavatel. ostatní zoo jsem byl jen jednou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

I opakovaně. Každá zoo má nějakou svoji zvláštnost : Praha, Liberec, Ostrava, Olomouc, Dvůr Králové, Bojnice (Slovensko) ap. 🙂

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Zoo Kopeček Olomouc, je to blízko, je to tam celkem pěkné, na procházku v " přírodě" se to dá. Jen ty ceny, 500,– s sebou pro dva je málo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zoo,které je kousek ode mne v Plzni samozřejmě ,že jsem nenavštívil jen jednou,protože,když je člověk mladej jako dítě,tak se tam jde podívat a s postupem času má ten člověk taky náký potomky,tak,že návštěva určitě opakovaně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

opakovaně, z povinnosti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Nenavštěvuju zoo vůbec…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Jelikož se zoologické zahrady stěhují velmi zřídka, navštěvuju je opakovaně ve stejném místě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Stejně jako quentos nenavštěvuji zoo.

před 3137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Gecco, a poznal ses s někým v té Zoo po třiceti letech? 😁

před 3137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉
Já nepoznal nikoho – a myslím, že mne taky nikdo těch 30 let nepostrádal…
😉

před 3137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Pred triceti lety tam byl popularni mluvici krkavec Vasek, ten uz tam davno neni. :)

před 3137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Ono je takove zvlastni, kdyz chodite casto do nejake zoo treba 40 let a potkavate tam furt to same zvire. Jako treba v Praze slonici Gulab. Kdyz jsem byla uplne mala dalo se ji ve starem vybehu i dotykat, nez postavili takovou zidku jako zabranu. Pak byl novy vybeh a nakonec uplne novy jinde. Jen Gulab porad stejna. :) Naposledy, kdyz jsem ji videla, mela jsem trochu slzy v ocich, uz je to babca a je to na ni uz znat.

před 3137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Lahny jednou za 10let s vnoučatama?
To je príma,to odhaduju tak na 2 návštěvy za život,páč jsou pak už asi dospělí.

před 3137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ano, máš pravdu.Tahleta mizerná doba mi vīce návštëv finančně nedovolī.Zlatí komunisti, bylo více peněz a více návštěv v ZOO.
Za komunistů vstup pro 5ti členkou rodinu 120 Kčs ( můj denní výdělek) dnes vstup skoro 1000 Kč a to si za den NEVYDĚLÁM A TO MUSÍM V DNEŠNÍ DOBĚ PLATIT VŠUDE VÍCE PENĚZ.

před 3137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Za to,žes vydělával tak málo,my přece nemůžeme chlapče.
Asi ses málo činil a nebo ses špatně učil.

před 3137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Lahny, kdes dělal za 15 Kčs na hodinu? Nějak málo, ne ?

před 3137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jak jsem již několikrát psal, jsem z Krkonoš a intam dříve byly menší výplaty.
Jestli to nevíš, tak nejvíce peněz brali horníci, hutnící, vojáci a policistů ( to je všechno kategorie co chodila dřív do důchodu), pak byl strojní průmysl, textilní průmysl, potravinářství, zemědělství a kultura.
A já pracoval v textilním průmyslu i když jsem vyráběl ozubená kola.Po přestěhování jsem byl v zemědělství a pak opět textilní průmysl.
Divīm se, že do dneška nevíš, jak to měli komunisti rozdělené a zaškatulkované.

před 3137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

V zemědělství se braly tenkrát dobrý prachy,na to si stěžovat nemůžeš.

před 3137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jugar
Ano, v zemědělství byly dobrý peníze, ale za cenu přesčasů.Za 300 hodin měsíčně, 3500.Dále byly dobrý peníze v kravínech, výkrmnàch, ale všechno bylo o sobotách a nedělích.Oni i kombajnéři brali 6000, ale opët, soboty, neděle, v týdnů od 9 do 22 ( vše bylo tēž o počasí).

před 3137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já,když jsem byl v zemědělství,tak jsem se měl jako čuník v žitě,to je fakt.
Víkendy byly osudný,protože zvířata taky potřebujou o víkendech žrát.

před 3137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ať jsem šel, kam sem šel, vždy se mi zvyšoval plat! Nevím, o jakýchn škatulkách mluvíš. Dělal jsem mimo jiné , i na šachtě a takových prachách se ti ani nezdálo. Mimochodem, proč si nešel k VB, tam brali i se základním vzděláním?

před 3137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Protože jsem u vojenských odvodů prohlásil, že v r.1968 to byla okupace a od tē doby jsem měl škraloup.A jestli to nevíš, tak každého prověřovali než ho vzali do takovýchto funkcí či zaměstnání.
A tenkrát jsem také koukal, abych byl z práce o půl třetí doma (zkrátka měl jenom půl hodiny do práce při veškerém směřování) a peníze jsem tolik neřešil, protože polovina věcí byla ZADARMO ( nebo to byly tak malý peníze, že jsem o tom ani nepřemýšlel..1kWh za 0,30 Kčs..voda paušál 180 Kčs pro pětičlennou rodinu), takže jsem se raději věnoval rodině.

před 3137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

A ještě doplňuji. Protože jsem v té době koupil barák, tak VŽDYCKY měla přednost práce na úpravě baráku než přesčasy a hledání práce za více peněz.No a při tē úpravě pomáhaly děti podle svých možností, čili rodina byla pohromadě.A jestli to nevíš, tak při práci se stmeluje rodina.Všichni pracují, všichni jedou na výlety do ZOO.

před 3137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

A ty si myslíš, že já jsem si (v zemědělství ) udělal 8 hodin a šlus? Taky jsem měl barák, který jsem zveleboval, zahradu, chlívek, malé děti, nemocnou matku, chodil po zabíjačkách, do lesa na dřevo,v zastu­pitelství obce, u hasičů i rybářu a později i služby v hospodě a přesčasů bylo taky až nad hlavu. Pravda je, že se mi to podepsalo na zdraví, ale nikdy jsem neskučel…

před 3137 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek