Avatar uživatele
Nela56

Navštěvujete někdo i tuto podobnou stránku?

Navštěvujete někdo i velmi podobnou stránku této, nevím, zda ji zde můžu zmínit, tak raději jen, že začíná takto Porad…cz ?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1230 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Ano a poměrně rád. A nejen Por…cz ale i Por… net. Na „Odpovědích“ jsou různé otázky a témata, většinou všeobecného charakteru a spíše na bázi diskuze.
Na obou dalších uvedených je podstatně více otázek i charakteru se spíše odborným zaměřením. Takže pokud mám nějaký problém, spíše toho odborného charakteru, tak P.net, případně P.cz. A vzhledem k tomu, že mám i blíže k tomu, abych případně mohl i já poradit, spíše v odborně technických záležitostech (Ferda mravenec-práce všeho druhu 🙂 , tak i z tohoto důvodu navštěvuji tyto stránky poměrně často.
Zdejší stránky spíše za účelem pobavení (některé dotazy a odpovědi bývají jak vtipné, tak, zejména odpovědi, i docela poučné).
A na netu najdeš rovněž mnoho přímo odborných stránek, kde jsou řešeny dotazy s přímým zaměřením na konkrétní odbornost a odpovídají i opravdoví odborníci, kterým se dá věřit. Což se nadá vždy tvrdit o ostatních, těchto všeobecných, serverech.
Uvedu, na příklad, při řešení zdravotních problémů, online poradnu uLékaře.cz, která je, zejména zase, vzhledem k mému „pokročilejšímu“ věku, i pro mne občas rovněž využitelná 🙂.
A většinou „Odpovědi a zejména "Poradny“, pak navštěvuji pouze v případě opravdové potřeby rady a nebo, pak spíše, jako „relax“ (mé odpovědi a rady) , ve vzácných chvilkách, kdy nečiním nic více „účelově“ prospěšného a smysluplnějšího. 🙂

Upravil/a: Jiří Bohumil

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mr. Marek

Obecně od nich opouštím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Možná by se takových napočítalo tucet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Nela56

@Kepler : A Vy také ? Zdá se mi totiž, že ji používá mnohem více lidí, mně osobně zpracováním a vzhledem vyhovuje tato, ale je fakt, že na stránce, kterou jsem zmínila, lze rychleji dostat odpověd.

před 1230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jistě, ani to neskrývám, mám tam stejný nick i avatara. Každý z těchto webů má své výhody i nevýhody. Tento mi vyhovuje víc skladbou otázek, ten druhý zas tím, že tam perfektně fungují syslové (admini) a je tam docela slušné prostředí bez anonymního bonzáctví a tak. Je docela možné, ba dokonce pravděpodobné, že zdejších uživatelů je tam podstatně víc. Zas až tak to nesleduju. A taky je tam podstaně větší cvrkot, než tady a častěji tam dostávám užitečné odpovědi i po několika dnech.

před 1230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Taky jsem Tě tam už párkrát zeregistroval. 🙂 A proč to skrývat? Nemáš se za co stydět. A většinou se tam neřeší „politika“, takže tam tak snadno „nenarazíš“ s „odlišnými“ názory, jako zde. 😉

před 1230 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet