Nela56

Navštěvujete někdo i tuto podobnou stránku?

Navštěvujete někdo i velmi podobnou stránku této, nevím, zda ji zde můžu zmínit, tak raději jen, že začíná takto Porad…cz ?

Odpovědi
Jiří Bohumil

Ano a poměrně rád. A nejen Por…cz ale i Por… net. Na „Odpovědích“ jsou různé otázky a témata, většinou všeobecného charakteru a spíše na bázi diskuze.
Na obou dalších uvedených je podstatně více otázek i charakteru se spíše odborným zaměřením. Takže pokud mám nějaký problém, spíše toho odborného charakteru, tak P.net, případně P.cz. A vzhledem k tomu, že mám i blíže k tomu, abych případně mohl i já poradit, spíše v odborně technických záležitostech (Ferda mravenec-práce všeho druhu 🙂 , tak i z tohoto důvodu navštěvuji tyto stránky poměrně často.
Zdejší stránky spíše za účelem pobavení (některé dotazy a odpovědi bývají jak vtipné, tak, zejména odpovědi, i docela poučné).
A na netu najdeš rovněž mnoho přímo odborných stránek, kde jsou řešeny dotazy s přímým zaměřením na konkrétní odbornost a odpovídají i opravdoví odborníci, kterým se dá věřit. Což se nadá vždy tvrdit o ostatních, těchto všeobecných, serverech.
Uvedu, na příklad, při řešení zdravotních problémů, online poradnu uLékaře.cz, která je, zejména zase, vzhledem k mému „pokročilejšímu“ věku, i pro mne občas rovněž využitelná 🙂.
A většinou „Odpovědi a zejména "Poradny“, pak navštěvuji pouze v případě opravdové potřeby rady a nebo, pak spíše, jako „relax“ (mé odpovědi a rady) , ve vzácných chvilkách, kdy nečiním nic více „účelově“ prospěšného a smysluplnějšího. 🙂

Mr. Marek

Obecně od nich opouštím.

Kepler

Možná by se takových napočítalo tucet.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nela56

@Kepler : A Vy také ? Zdá se mi totiž, že ji používá mnohem více lidí, mně osobně zpracováním a vzhledem vyhovuje tato, ale je fakt, že na stránce, kterou jsem zmínila, lze rychleji dostat odpověd.

Kepler

Jistě, ani to neskrývám, mám tam stejný nick i avatara. Každý z těchto webů má své výhody i nevýhody. Tento mi vyhovuje víc skladbou otázek, ten druhý zas tím, že tam perfektně fungují syslové (admini) a je tam docela slušné prostředí bez anonymního bonzáctví a tak. Je docela možné, ba dokonce pravděpodobné, že zdejších uživatelů je tam podstatně víc. Zas až tak to nesleduju. A taky je tam podstaně větší cvrkot, než tady a častěji tam dostávám užitečné odpovědi i po několika dnech.

Jiří Bohumil

Taky jsem Tě tam už párkrát zeregistroval. 🙂 A proč to skrývat? Nemáš se za co stydět. A většinou se tam neřeší „politika“, takže tam tak snadno „nenarazíš“ s „odlišnými“ názory, jako zde. 😉