annas

Navštěvujete jeskyně? Láká vás jejich krása, tajemství, nebojíte se pohledu do tmy?

Před 52 lety byly otevřeny Koněpruské jeskyně…

Máte některou(é) oblíbené? Případně nějaký zážitek …

Nejlepší odpověď
anonym

Tak Kerberus,já byla jen v těch Koněprusích na školním výletě. Je to zhruba už tak 4O let.Nepamatuji si téměř nic,jen že tam byly nějaké schody,které jsme museli počítat.A skvělou limonádu v Berouně.

Další odpovědi
dědapetr

Navštěvuji celkem často Sloupsko-šošůvské jeskyně – Moravský kras.Je v nich příjemně,jsou krásné a částečně tajemné a tmy se nebojím,mám ji rád.

Andělé

Jako děti jsme jezdily s našima často. To tajemno,krása jeskyn a ty skvostné krápníky mě vždy fascinovaly. Až na tu zimu,ale líbil se mi přechod z jeskyně ven do tepla na sluníčko.
Nepamatuju se přesně jaké to byly jeskyně,ale ráda na ně vzpomínám. Až to půjde,určitě nějaké s dětmi navštívíme,na to se opravdu moc těším 🙂

Deli

Byla jsem v Moravském krasu, plula po Punkvě, viděla Macochu zdola – nádhera. Taky jsem byla v Koněprusích a ráda bych tam příští rok s rodinou opět vyrazila.
Dcerka byla s dědou a babi v Postojanské jamě (tuším Slovinsko), taky se jí to moc líbilo.

salsa verde

jeskyně mám moc ráda právě pro všechny ty důvody které tu píšete i ten pohled do tmy. Byla jsem v Koněpruských, v Javoříčských, v Punkevní, v Demenovské ledové.

fcoop

Kdysi na Slovensku – ty rozhodně nebyly otevřené pro veřejnost.
Dolů – hodně „dolů“ po ocelovém,už chlupatém laně,nahoru – to byla opravdu bitva.Prostě – jak tlupa idiotů.
Kdyby nám zhasla baterka..........
Ale zase jsem si našel hliněný střep z nějaké nádoby.Jak je asi tak starý?

Kerberus

jami155, prosím, nemohla byste mně napsat? Děkuji.