Avatar uživatele
annas

Navštěvujete jeskyně? Láká vás jejich krása, tajemství, nebojíte se pohledu do tmy?

Před 52 lety byly otevřeny Koněpruské jeskyně…

Máte některou(é) oblíbené? Případně nějaký zážitek …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? anonym, vagra, salsa verde, Andělé, dědapetr, anonym, Drap, fcoop, anonym před 4647 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Tak Kerberus,já byla jen v těch Koněprusích na školním výletě. Je to zhruba už tak 4O let.Nepamatuji si téměř nic,jen že tam byly nějaké schody,které jsme museli počítat.A skvělou limonádu v Berouně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Navštěvuji celkem často Sloupsko-šošůvské jeskyně – Moravský kras.Je v nich příjemně,jsou krásné a částečně tajemné a tmy se nebojím,mám ji rád.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Andělé

Jako děti jsme jezdily s našima často. To tajemno,krása jeskyn a ty skvostné krápníky mě vždy fascinovaly. Až na tu zimu,ale líbil se mi přechod z jeskyně ven do tepla na sluníčko.
Nepamatuju se přesně jaké to byly jeskyně,ale ráda na ně vzpomínám. Až to půjde,určitě nějaké s dětmi navštívíme,na to se opravdu moc těším 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Byla jsem v Moravském krasu, plula po Punkvě, viděla Macochu zdola – nádhera. Taky jsem byla v Koněprusích a ráda bych tam příští rok s rodinou opět vyrazila.
Dcerka byla s dědou a babi v Postojanské jamě (tuším Slovinsko), taky se jí to moc líbilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

jeskyně mám moc ráda právě pro všechny ty důvody které tu píšete i ten pohled do tmy. Byla jsem v Koněpruských, v Javoříčských, v Punkevní, v Demenovské ledové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Kdysi na Slovensku – ty rozhodně nebyly otevřené pro veřejnost.
Dolů – hodně „dolů“ po ocelovém,už chlupatém laně,nahoru – to byla opravdu bitva.Prostě – jak tlupa idiotů.
Kdyby nám zhasla baterka..........
Ale zase jsem si našel hliněný střep z nějaké nádoby.Jak je asi tak starý?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kerberus

jami155, prosím, nemohla byste mně napsat? Děkuji.

před 4647 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek