hanulka11

Navštěvujete aquapark?

Je-li atrakce někde poškozená upozorníte na to ?
http://www.no­vinky.cz/krimi/214277-v-prazskem-aquaparku-porezala-poskozena-atrakce-osm-lidi.html

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ne, už takhle stačí že mám pr.. rozdělenou na dvě půlky :D:D

Další odpovědi
panenka

Ano navštěvuji byla jsem 3 krát v Brně a 2 krát ve Vyškově.Chystám se s dětmi ještě do Uherského brodu a Uherského Hradiště.

BEAES

Hlavně v létě, v zimě už méně. Určitě bych upozornila na nějaké poškození tobogánů a jiných atrakcí.

anonym

taky jsem byla v Liberci,i v Pra­ze,určitě bych upozornila,ne­nechaka bych někoho zmrzačit