taxio

Navrhněte mi nějaký smartphone do 5000 kč?

Můj starý telefon už dožívá, tak si chci koupit nějaký ten smartphone, do 5000 kč. Přemýšlel jsem o HTC Desire x… Jediná podmínka je, že musí mít android, ne žádný Win8 nebo IOS… Předem děkuju za odpovědi

Odpovědi
zelezo1983

zkus napsat bedymu na bedy@outlook.cz on je to machr a neco dobryho ti poradi. Me teaky tenkrat radil vybral mi mobil HTC windows 8 s a je fakt super

Bedy

pavlos1113: A kde zelezo1983 píše, že doporučuje či radí tazateli, aby si zrovna zakoupil telefon HTC Windows Phone 8S? Jinak stále nevím, kde chodíte na ty soudy, že jsem dealer Nokie apod. – to je opravdu už k smíchu, co tu dokážete napsat.
Koneckonců, sám uživatel zelezo1983 píše, že jsem mu doporučil telefon značky HTC, nikoliv telefon značky Nokia.

Vzhledem k tomu, že Android je náročnější operační systém na systémové prostředky (procesor, operační paměť apod.), doporučoval bych opravdu vybírat mobily, které mají alespoň 1GB RAM a minimálně dvoujádrový procesor.

Nezapomeňte, že i část systémových prostředků si bere antivirový program, který na mobilu s Androidem dnes by měl být samozřejmostí, protože virů pro tento systém je dost, vizte poměrně čerstvou zprávu z http://mobile­net.cz/clanky/mo­bilni-malware-stale-na-vzestupu-97-cili-na-android-13722 Takže proto bych doporučoval se zaměřit zejména na tu operační paměť – 1GB považuji za takové minimum pro takový ten svižnější běh telefonu s Androidem.

Podle mého názoru by nemusel být špatný LG P760 Optimus L9, který se pod 5 tisíc sehnat dá. Výhodou je i docela pěkné zpracování.
Jako možnost nr.2 bych ještě zvažoval Alcatel OT-6030D Idol, ale zas ty Alcately nepatřily nikdy mezi špičku, ale mám-li se držet striktně limitu 5 tisíc, tak budiž.

karel1412

Samsun galaxi s 1

Připlať si 900 korun a získáš kvalitní mobil z hliníku s úžasnou výdrží.
http://aukro.cz/show_i­tem.php?item=36928051­39&utm_source=go­ogle&utm_medi­um=shopping&gclid=CMej­nuba17oCFcdZ3god­L24AvQ
Mám ho a nemůžu si ho vynachválit.

pavlos1113

železo on nechce windows,neumis číst?a bedymu nepíš,tén ti bude nutit nokii lumia,je to dealer