tomasstir325

Návrat kočky. Proč se po návratu změnilo její chování?

Skoro po 2 měsících se k nám vrátila kočka. Její chování je nyní docela odlišné… zdá se být zaražená, a s ostatníma kočkama se kterýma se kamarádila tak na ně syčí. Na člověka syčí také, ale útočit si nedovolí. Jídlo a pití normálně přijímá. Při spaní se chovala docela normálně (a dokonce i předla). Doufám, že se zase navrátí do původního stavu.
Ptám se, jestli jste se svojí kočkou něco podobného zažili, a jestli se její chování navrátilo do normálu.

Odpovědi
mosoj

Buď si jist, že za ty dva měsíce nezažila nic pěkného. Pokud se k ní budeš chovat jako dříve opět si zvykne.

bububabu

A jsi si jistý že je to ta vaše? Toulavé kočky na podzim mají tendenci vyhledávat obydlí aby přečkali zimu v teplíčku. U nás každý podzim u dveří mňoukají kočky a to jsme nikdy žádnou neměli. :) Možná že je jen té tvojí podobná.

tomasstir325

bububabu: Ano, jsem. Vypadá uplně stejně.