ARIS

Návod na ZANUSSI ZC 616 HIT – kde jej najít ??

Marně pátrám po návodu ke sporáku Zanussi ZC 616 HIT. Můžete mi poradit kde jej mohu sehnat? Narazil jsem jen na jednu stránku a ta mi stále hlásí, různé ERROR
Doplňuji:
Díky hanulko 11 – na tuto stráku jsem při hodinovém hledání nenarazil.

Nejlepší odpověď
hanulka11

http://www.e-manual.eu/cs/stah­nout-manual-zdarma-10/98561/zanussi-zc616hit.html
Doplňuji:
já vložila a hned na mne vykoukla – hlavně, že to pomohlo :D:D

Další odpovědi
lukyLuky

pokut si koupite sporak zanussi ve značkovém obchodě tak tostanete í přislušenstvi ale pokut to kopite vbazaru muže tam i chybět navodi zaručak je ve značkovech obchdech nakupujte zboži je kvalitnějši maji tam vše