postcd

Návod na to jak si zapamatovat někoho jméno?

Například přijdete do nové práce a postupně v rozmezí asi 5 minut jsou Vám představeni 4 lidé, i když si snažíte představit jak vypadají a opakujete si jejich křestní jméno, zapomenete ho do čtvrt hodiny. Nějaký návod pro blbého jak co nejlépe ta jména zapamatovat? děkuji

Odpovědi
anonym

Tak i v tom mám guláš i já. Nejhorší je, že naše firma je takový průtokáč, lidi se tam střídají snad po měsíci, někteří stejná jména a tak je oslovuji podle věku: mladej, tatíku, dědo a na jména se vybodnu.