terry

Navlékáte ponožku a obouváte botu první vždy na stejnou nohu? Třeba na pravou? Nebo to nepravidelně střídáte?

Doplňuji:
Před časem jsem si všimla, že automaticky začínám vždy pravou :).

Nejlepší odpověď
WeeBear

Na tohle fakt nemyslím. Prostě si navleču ponožky a obuju si boty, nijak to nehrotím. Tudíž jestli v tom mám takový „systém“, tak si ho ani nejsem vědoma. 😁

Další odpovědi
briketka10

teď mám brouka, vůbec nevím budu o tom přemýšlet..
Doplňuji:
dnes jsem začla levou fuskou..

Jikra

Vždycky na levou jako první.Jsem (skoro) napravenej levák.

hanulka11

Tak to si dám zítra pozor jak to dělám …nikdy jsem to nesledovala :D:D:D docela mě otázka pobavila a ty to děláš jak terry?

anonym

Vždy na stejnou ne. Většinou obouvám tu nohu kterou mám po ruce a když tu druhou nenajdu tak ji nechám bosou.

Zdroj: http://img.ih­ned.cz/attachmen­t.php/1222983­0/ostv4DE7GIK­MNk6QWdgqrxyz01T29AV­m/20050701_s_de­ti-nohy-chodidla-zdravie-usmev.png

mosoj

To je divné, já ji dávám vždycky na hlavu.

anonym

Já ti nevím,já si fusekle nenavlíkal natož nestahoval pár dní a to člověk v mém věku zapomene co udělal dříve.

aramah

Nojo na pravou, proč? to nevím.:D