tomtttt

navazující magisterské studium

můžete mi poradit, jaké mám možnosti s nav. mag. studiem
příští rok dokončím pedagogickou informatika-matematika, ale nevím, jestli chci pokračovat na tomto oboru
představoval bych si nějaký obor, kde jsou multimédia, ale třeba na elektro a fit na CVUT – tam nějaké takové obory s tímto názvem jsou, ale ty předměty v techto oborech vypadají, že zde je mnoho programovaní openGl atd…, což bych něchtěl, spíš bych chtěl něco, kde se pracuje v photoshopu, flashi atd… něco umělečtějšího, kde muže byt klidne troska programovani, ale ne jako hlavni napln…
např. UTB je Výtvarná umění Multimedia a design, ale chtějí tam 3 roky praxe při přijímačkách
také byl nový obor na ekonomce multimedia v ekonomicke praxi, ale ten je jen bc
také jsem se díval na tul v liberci Vizuální komunikace – digitální média vypada dobře…
take premyslim, ře by to studium bylo v kombinovane forme
poradte

Odpovědi
Conchus

Rozhodnout se musíte sám, to za vás nikdo neudělá. Až se rozhodnete, tak je nutné se domluvit na vybrané fakultě, zda vás „přeberou“ nebo budete muset dělat nějaké doplňující zkoušky. Hlavně si dejte pozor, abyste si nevybral jakousi „kukuřičnou“ univerzitu. (Jedna je v Plzni).

Skeptik

"kde se pracuje v photoshopu, flashi "

Na práci s photoshopem a (výhledově neperspektivním) Flashem školu nepotřebujete a umělce nebo programátora z Vás žádná škola neudělá. To je pouze o tvrdé práci a kreativitě..

studentn

Nejlepsi je studium v kombinovane forme + nejaka ta pracicka.