orestez

Navazuji na místní otázku a ptám se. Co znamená přihlášení cituji smrt komunistům a spartě?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/lesu-zdar-lovu-zdar-cemu-se-jeste-rika-zdar

Odpovědi
ivzez

Šíření nenávisti vůči skupině obyvatel?
Navádění k trestnému činu?
? ? ?

aliendrone

Jejda, to se naskýtá možností! Hned z první > Kepler NENÍ fanoušek Sparty Praha ACS. ;) :D :D

Kryšpín

Záleží také kterém, těm co řádili v padesátých letech, neb těm co zahodili rudou knížku jsou demokraté rozptýleni od starostů až po poradce na nejvyšších místech, neb jsou slovutní milionáři a vedou republiku ke kapitalismu, neb těm co je vede vůdce Vojta, záleží jak by se obviněný hájil a které Uljanovce měl v úvahu.

A smrt spartě pokud se jedná o cigára, tak s tím lze souhlasit.

Kepler

aliene, neber při každé příležitosti a věřejně jméno boží nadarmo. Je pravda, že nejsem fanoušek Sparty, ani nefandím bolševikům, ale smrt jim nepřeju. Oba ty podezřelé spolky už dávno dostali, co jim patří.

aliendrone

OK, tak teda jsi HODNÝ Kepler. … … … …tywoe – upřímnou soustrast, to máš tedy řádně hnědým navrch! ;) :D :D