Navazuji na dříve položenou otázku:Pomůžete mi se svatebním darem ?

Radu Barnajky jsem trošičku upravil a to tím,že jsem koupil fotoalbum o velikosti 100 fotografii,do každé,nevím jak to nazvat,přihrádky jsem vložil po bankovce a album zabalil do dárkového papíru,udělal stužku( to ne já,ale dcera). Když novomanželé rozbalovali dárky,nad tím mým(i manželčiným) pronesli: hmmm,fotoalbum,ale jakmile album otevřeli,očička se jim rozzářili a pronesli,že to byl ten nejvtipnější dárek ze všech dárků a to mě velice potěšilo.Díky Barnajko,máš to u mne!

Nejlepší odpověď
Drap

Kdybys měl náhodou nějaké fotky navíc, tak si vzpomeň na mně.

Další odpovědi
fcoop

Jo – to je pěkný nápad.
Očička by se rozzářila každému fandovi fotografie.

hanulka11

tak takový fotky bych taky brala