Avatar uživatele
Kamionacka09

Natural rad and green

Bylo to v reklame,je to udelany v gelu ze zeleneho caje a druha tuba z čily papricek a ma to pomahat na hubnuti,na odstraneni tuku a zpevneni tela a vyhlazovani a prokrvovani pokozky a urychleni metabolismu.Ob­jednat lze za 1500kc..Vysledky by se meli dostavit pry za 2 tydny.Mazat si to mate na problemovy mista kde chcete.Co na to rikate,muze to trochu pomahat a nebo je to uplna kravina?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Petra09 před 4363 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Je to blbost, další z řady mnoha „zaručených“ instatních, receptů na hubnutí. Pij zelený čaj (neslazený) a dopřávej si ostré (ale ne moc tučné) pokrmy. Zelený čaj obsahuje antioxidanty, chilli zrychluje metabolismus. Masírováním těla se zrychlí průtok lymfy a škodliviny se snáze dostanou z těla. Masírovat se ale klidně můžeš i obyčejným olejem, efekt bude stejný.
Pohyb a rozumná, vyvážená strava plus pozitivní myšlení – nic jiného zdravě zhubnout nepomůže.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Je to blbost.
Může to fungovat jedině v případě, že první tubu zahodíš a druhou si velice pečlivě vymažeš vnitřek úst.
S chilli papričkami mám jednu úsměvnou historku. Možná bude poučná i pro další.
Jeden rok mi krásně narostly, sklizeň byla veliká a tak jsem se rozhodl, že je usuším. Během sklizně a následné manipulace se mi poměrně dost šťávy dostalo na ruce. Popíjel jsem u toho pivečko, všechno bylo OK, až se mi najednou chtělo na malou. Od té doby mi chilli nesmí do barálu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek