Kamionacka09

Natural rad and green

Bylo to v reklame,je to udelany v gelu ze zeleneho caje a druha tuba z čily papricek a ma to pomahat na hubnuti,na odstraneni tuku a zpevneni tela a vyhlazovani a prokrvovani pokozky a urychleni metabolismu.Ob­jednat lze za 1500kc..Vysledky by se meli dostavit pry za 2 tydny.Mazat si to mate na problemovy mista kde chcete.Co na to rikate,muze to trochu pomahat a nebo je to uplna kravina?

Nejlepší odpověď
Damiana

Je to blbost, další z řady mnoha „zaručených“ instatních, receptů na hubnutí. Pij zelený čaj (neslazený) a dopřávej si ostré (ale ne moc tučné) pokrmy. Zelený čaj obsahuje antioxidanty, chilli zrychluje metabolismus. Masírováním těla se zrychlí průtok lymfy a škodliviny se snáze dostanou z těla. Masírovat se ale klidně můžeš i obyčejným olejem, efekt bude stejný.
Pohyb a rozumná, vyvážená strava plus pozitivní myšlení – nic jiného zdravě zhubnout nepomůže.

Další odpovědi
anonym

Je to blbost.
Může to fungovat jedině v případě, že první tubu zahodíš a druhou si velice pečlivě vymažeš vnitřek úst.
S chilli papričkami mám jednu úsměvnou historku. Možná bude poučná i pro další.
Jeden rok mi krásně narostly, sklizeň byla veliká a tak jsem se rozhodl, že je usuším. Během sklizně a následné manipulace se mi poměrně dost šťávy dostalo na ruce. Popíjel jsem u toho pivečko, všechno bylo OK, až se mi najednou chtělo na malou. Od té doby mi chilli nesmí do barálu.