BurTon

Natavení spouštění programů při startu PC, kde to najdu?

Mám W7 a potřebuju někde nastavit, aby se mi nezapínalo tolik programů při startu PC, kde to najdu v ovládacích panelech? Abych nemusel nastavovat všechny programy?

Nejlepší odpověď
Bedy

Skočte do Start-Spustit a tam zadejte msconfig a klikněte na OK. Pak se přesuňte na záložku Po spuštění.

Další odpovědi
www

Beztak budeš potřebovat nebo na čištění, stáhni si zdarma a v češtině CCleaner. Ten to tam má ve velmi jasné a logické podobě. Platí ovšem i zde opatrnost.
Jinak to maker ve win jako msconfig.
Doplňuji:
Edit: ne ‚maker‘, ale ‚najdeš‘ patří.

brillant

např.: start\všechny programy\přís­lušenství\spus­tit a řádku napsat msconfig a potvrdit
http://extrawin­dows.cnews.cz/vyp­nete-programy-po-spusteni-windows-uvolnete-pamet
http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=po+spu%­C5%A1t%C4%9Bn%C3%AD&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

zjentek

mě by zase zajímalo, které je dobré zastavit jako fakt zbytečné ,)..když mně běží cca 70procesů