lulu2208

Nastup na matersku.

chcela by som nastupit na matersku osem tyždnov pred porodom ale ale firemna uctovnicka mi povedala ze nemozem ze mozem len nejakych dvadsatosem dni pred porodom pritom lekarka mi povedala ze mozem dala mi aj papier staci tam dat uz len datum .vie mi niekto poradit ?
Doplňuji:
ja by som bola zvedava ci ma pravdu a vobec pravo tak jednat zo zamestnancom .. ked uz tak bola neprijemna a jacala namna az mi sposobila nevolnosti a musela som ist domov ?

Odpovědi
Drap

Ať vám lékařka vystaví neschopenku na pár dní. Dělají to běžně.