Avatar uživatele
jenbo

Nastřelovací náušnice pro miminko ano či ne.

Chtěli by jsme naší tříměsíční holčičce dát náušnice a narazili jsme na dva názorové tábory. Výhoda nastželovacích umělohmotných náušnic – aplikace je šetrnější pro mimino, nevýhodou je prý, že v případě komplikací ( hnisání ), je lepší mít ouška propíchnuté „klasicky“ pro lepší ošetření např. Framikoinem, který se v tomto případě dostane přímo na ohnisko hnisání oproti nastřelovacím, kdy je dírka touto náušnicí překryta. Zajímal by mě názor a hlavně zkušenosti jiných maminek a lékařů.
Doplňuji:
Samozřejmě bych nebechal dceru „nastřelit“ v tetovacím salónu, ale pouze u lékaře, který se tímto zabývá a je na to vybaven. Prosím jen o odpovědi od lidí, kteří ví o co jde.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: jenbo

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 4804 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Mám tři dcery, dvě mají píchnuté uši normálně, vše o.k. prostřední jsem je nechala nastřelit, tak v cca 5 měsících, strašně jí to hnisalo, dodnes když si dá do uší náušnice, tak jí tam vydrží tak den a zase jí to hnisá, takže je jí 12 a je bez náušniček. vyzkoušeli jsme zlato, stříbro, chirurgickou ocel,,no prostě vše. Může to být jen náhoda,,,,ale je to tak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nejsem maminka ani lékař,ale udělat toto miminku,zpřerážel bych někomu ruce – nechat mu nastřelovací náušnice.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zmimi

S nastřelením naušnic mám dobré zkušenosti.Ouška nehnisala a pěkně se zahojila.Zákrok prováděl prak. lékař.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Nastřelení naušnic vám nikdo by neměl udělat pro dítě jen od 15 let.Je vkaždém případě nejlepší zajít k ušnímu si nechat píchnout doktor ví kam to má píchnout správně,Tato informace je od doktora který píchal naušnice mé vnučce.Řikal že ti co je nastřelují nemají lékařské vzdělání a mohli by napíchnout nějaký akupresurní bod a způsobit jiné zdravotní problémy.Ovšem stejně je na Vás jak se rozhodnete sami,ale nám to lékař nedoporučil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
unhoney

Dle mé osobní zkušenosti – já sama a moje dcera, jsme podstoupili již v dospělém věku nastřelení náušnic, oběma nám to dlouho hnisalo a dcera má problémy dodnes. Takže nastřelení nikdy!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví