Avatar uživatele
_136

Navštívili jste někdy a někde ve světě českou restauraci?

Zdravím,je tu někdo měl zkušenost a kdo i naštívíl kdekoliv po světě nějakou českou ,,krajanskou" restauraci? Vím, že jich hodně bylo v New Yorku i v Chicagu a po celé Illinois i kolem dokola na Floridě, sám jsem x dobu pobýval v západní Evropě, kde žádná poblíž česká restaurace nebyla k vidění, ale vím, že byly hospody i restaurace v Manchesteru i v Londýně, ale prej z diskuzí z krajanských spolků nic moc, kvalita pokrmu byla na 0, čím to asi bude, že cizincům nechutná naše národní strava ani pivo (bramborový sálat s řízkem nebo vepřo knedlo zelo a utopenci… aj.)? děkuji

Naštívili jste někdy a někde českou restauraci ve světě?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1453 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

V Německu jsem jich poznal víc. Ale taky v Maďarsku a dokonce v Estonsku je… KVZ tam maj. Řízek salát taky, ale to není české… S chuťovkama jak kde… To už jen tak někde nejni…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Ano, v roce 1984 jsme v Berlíně po obědě šli na oběd do české restaurace, abychom se najedli. A určitě je toho více v každé zemi.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

To zrovna ne, ale točené české pivo jsem viděla na překvapivých místech v cizině. A nebyl to Pilsner, ale Kozel nebo Staropramen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Český dům v Moskvě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
JsemVegan32

Ano, v itálii na horách. Ale celkem blbé když jedete do itále poznat nové jídlo a zajdete do české restaurace…

před 1200 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření