Nastavit lištu překladu

Nejlepší odpověď
Syd

Znala jsem jednu učitelku, která by tohle nazvala „výkřikem do tmy“, t.j. nic neříkající tři slova. Jinak k tématu mě napadá snad jedině se zmínit, že mám v prohlížeči velice užitečnou lištu Seznam lištička, v který mam nastavenej překlad z aj do čj

Další odpovědi
honza19hk

jo ale jakého překladu.To slovo má víc významů.To myslíte traverzu nebo jazykový překlad,nebo co?A taky v čem to chcete nastavit??Na stavbě asi ne,takže v počítači ale v jakém programu ??