Illines

Nastaveni zakazu spamu?

Na moje emaily,chodi spamy.Tak jsem nastavila zakaz a asi bezuspesne.Nebot spamy mi ted chodi jako meily.Co s tim?Dekuji

Nejlepší odpověď
beer

No spam je přece nevyžádaný mail..
Zkus tedy blokovat odesílatele. V Outlooku používám úspěšně SPAMfighter.

Další odpovědi
Hlada

Spam je normální mail, který se od ostatních ničím neliší. Vašeho poštovního klienta musíte naučit, od koho má zprávy zahazovat.