Vašek.

Nastavení volantu.

Potřebuji sehnat nějaký program na nastavení volantu , protože vždy když zatočím trochu tak auto zatočí úplně nadoraz. Mám volant MX-V9 vibration

Nejlepší odpověď
anonym

na to není potřebný další program tohle se nastavuje v ovládacích panelech operačního systému … START → Ovladaci panely → Herní zařízení a pákové ovladače … zde vyhledat připojený volant a spustit kalibraci … při kalibraci se všechny osy několikát projedou až nadoraz a ovladače podle toho přizpůsobí citlivost.