larios22

Jak se nastavuje světlá výška na sportovním podvozku ?

je to nějak složité ?? Máte nějake rady o kolik snížit na předek a o kolik zase dozadu ?

Odpovědi
zzzzz

Moje rada je nesnižovat, neprojde to legálně STK. Podvozek musí být homologovaný, ne upravený doma v garáži. Pokud ti to bude dělat odborník a bude to homologované, tak musí dodržet doporučení výrobce. A sníží ho dle toho doporučení, ne podle tebe.

Pokud budeš provozovat vozidlo, které je nelegálně upravené, nesmíš s ním na veřejné komunikace, pokud s takovým vozidlem havaruješ, pojišťovna může plnění po tobě pak vymáhat.

Na naše cesty snížit podvozek mi připadá docela vtipné, já zas přemýšlím, jak to auto alespoň o 10cm zvednout:-)))