Nastavení proxy v Mozille

Jakým způsobem nastavím v Mozille proxy abych mohla anonymně surfovat na netu?

Nejlepší odpověď
anonym

máte nějakou anonymizační proxy pronajatou, nebo máte jinde na internetu vlastní ? pokud ano jistě znáte její ip adresu a port … ty stačí zadat v menu Nastroje > Moznosti > Rozsirene > Sit > „nastaveni pripojeni“

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

doporučuji spíše toto pro anonymní surfování – pokud nemáte „svou“ proxynu tak pochybuji, že najdete rozumnou co vás rychlostí uspokojí – tor funguje vcelku dobře 🙂

Zdroj: http://www.security-portal.cz/clan­ky/tor-onion-router-syst%C3%A9m-pro-vysoce-anonymn%C3%AD-%C5%A1ifrovan%C3%BD-p%C5%99%C3%ADstup-k-internetu