Nastavení Peer guardian2

Zná někdo nastavení tohoto programu a pár slov k němu (stále tam lítají nějaká data)děkujii

Odpovědi
anonym

taky jsem ho nějakou dobu používal,ale blokoval mi IP i které jsem nechtěl,

PeerGuardian dokáže mimo klasického blokování P2P blokovat i reklamy, odchozí pakety spyware programů a na vládní servery (FBI, CIA, NASA – v podstatě také spyware :) ). Blokované pakety dokáže program zapsat do zvláštního logovacího souboru, jehož jméno si můžete sami určit v nastavení. Také lze ručně přidat vlastní seznam IP adres, na které si nepřejete posílat data. Z vlastní databáze dokáže program blokovat pakety až na miliardu IP adres.
více zde:

Zdroj: http://www.sdi­leni.cz/phprs/vi­ew.php?cisloclan­ku=2005041801