vagonik

Nastavení modulu ochrany podpětí

Koupil jsem si tento modul, pro ochranu akumulátoru před podbitím: https://www.gme­.cz/modul-rele-ochrany-prepeti-podpeti
Jak se tam těmi trimry nastaví ty hodnoty, resp, kam mám připojit voltmetr, abych věděl, kolik jsem tam dal?
Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Hlada

Na vstup připojíš regulovatelný zdroj a voltmetr (pokud nebude součástí zdroje) a na kontakty relé ohmetr nebo žárovkovou zkoušečku. Při nastavení napětí v požadovaných mezích relé sepne. Maximální napětí, při kterém relé odpadne se nastaví trimrem VR1, minimální trimrem VR2.