Terryle

Nastavení exportu mailů přes SMTP

Brý odpoledne, bojuju se stěhováním mailové pošty a chybí mi poslední krok, kde jsem se beznadějně zadrhla. Stáhla jsem si poštu k sobě na disk a teď ji potřebuju vyexportovat do schránky na gmailu – jenže tak, aby šla do inboxu, tudíž to nejde přes IMAP. Zbývá export přes SMTP. Neustále znova vyplňuju autentizační okno – http://img850­.imageshack.us/im­g850/3483/smtpnas­taveni.jpg – , TEST ohlásí, že má všecko potřebné; dám zahájit export, ono to dělá, že přeposílá, jenže pak mi to vyhodí chybovou hlášku -http://img823­.imageshack.us/im­g823/2527/smtpchyb­hlaska.jpg .
Nějak nevím, co s tím. Dělám něco špatně v tom nastavovacím okně, bo jak? Co má ve kterém poli být? Nebo kde by moh být problém? Díky předem za všecky tipy.

Nejlepší odpověď
mosoj

Nastavení serveru odchozí pošty smtp vám musí sdělit Váš poskytovatel internetu.
pak to je smtp. ????? .cz. Dále musí být nastaveno číslo portu serveru SMTP na 25.

Další odpovědi
arygnoc

host musí být třeba:

smtp.seznam.cz

tedy – musí tam být to „smtp.“ – včetně tečky.