sabina112

Bude problém změnit prezenční nástavbové studium na dálkové?

Zdravím,
Mám po vyučení a úspěšně jsem vykonala přijímací zkoušky na nástavbové denní studium. Náhodou jsem dostala mnoho dobrých pracovních nabídek, které by mě bavily. Chtěla bych změnit studium na dálkové. Myslíte si, že v tom bude problém?

Nejlepší odpověď
Malvína

Je potřeba si zjistit, zda daný obor a celkově škola nabízí dálkové studium. Důležité je se ptát tam. Můžete se stát výjimkou a umožní vám studovat dálkově. Hlavně mluvit a ptát se!

Další odpovědi
Zvidatel

Nástavbové studium myslím normálně nabízí dálkové studium na spoustě škol. Přechod by ti asi nejspíš taky umožnili. . Ale musíš se zeptat jich, tím nic nezkazíš. Člověk má o co si řekne a o co se snaží.
Kdyby ti to přece jen nepovolili, tak můžeš jít na jinou školu na tu nástavbu, když je to dálkové studium tak by nevadilo ani kdyby byla v jiném kraji a přejít můžeš, byl by to jen přechod z jedné školy na druhou a to většina škol povolí.

Drap

Záleží jen na tobě, na škole a na zaměstnavateli.