Avatar uživatele
dust8

Nastanou časy, kdy s lidé pomalu nenajdou kvůli komunikačním technologiím čas na to řešit něco verbálně z očí do očí?

pixabay: https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2014/05/02/21/48/blog­ger-336371_1280.jpg

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1805 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ta doba už nastala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

Nezřídka, když spolu mluví, stojí zády k sobě, nebo alespoň jeden z nich.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Svez se vlakem nebo autobusem a sám se přesvědčíš, že ta soba je už zřejmě tady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Bohužel již nastaly.
Když třeba řeknu někomu: „Můžeme se sejít?“ a on mi odpoví: „Já ti napíšu, nebo zavolám“, tak se mi „otvírá kudla“ v kapse. Jako by se lidé „styděli“ se sejít a povykládat si spolu. Připadá mi to jako to, že nejezdí MHD, protože je to „socka“.
🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jak se to vezme, díky virtuální realitě která se v budoucnu bude jistě ještě velmi výrazně rozšiřovat, se při komunikaci budeme druhému nejspíš dívat do očí častěji než dnes při posílání textových zpráv, ale budou to oči vyrenderované na mřížce nějakého displaye, nebo oči virtuálního avatara 🙂 Příliš bych to ale nedramatizoval, osobně se lidé budou setkávat tak jako tak, bez toho se jaksi nedá přežít … a jakým způsobem si předají pracovní informaci, zadání či prosbu o doplnění nákupního seznamu je přece úplně jedno, hlavně když informace dorazí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek