iceT

Nastane-li situace a musíte na wc,veřejné nebo na návštěvě a podaří se znečistit mísu,co uděláte?

Nejlepší odpověď
barnajka

Samozřejmě si po sobě uklidím,nejsem čuně a bylo by to mě to trapné

Ať už tu mísu zaneřádím na návštěvě nebo na veřejných WC, tak jako tak bude přece jasný, kdo tu spoušť nadělal :)) Na veřejných záchodcích bývá většinou fronta – sotva jeden „zákazník“ vyleze, druhý jde hned po něm. Propadla bych se hanbou nechat tam po sobě nepořádek a pak toho nebožáka, co šel do kabinky po mě, potkávat denně na ulici :)

Další odpovědi
anonym

Samozřejmě si po sobě uklidím,nejsem čuně a bylo by to mě to trapné

Ella

Samozřejmě si po sobě uklidím,nejsem čuně a bylo by to mě to trapné

Nejsem čuně jako někteří, kteří ani nespláchnou!!! Hnus!

dědapetr

Samozřejmě si po sobě uklidím,nejsem čuně a bylo by to mě to trapné

filva

Na návštěvě po sobě uklidím,na veřejných wc ne

Syd

Na návštěvě po sobě uklidím,na veřejných wc ne

fcoop

Špičkové téma......dalo by se košatě rozvést.
Příbuzných námětů je dost a dost – já např. dnes viděl přejetou kočku. Opravdu hezounké.
Ale je fajn,že se konečně nějdo na Toto zeptal.
Určitě je spousta lidí ,kteří by – nevědouc -
po sobě to hovno nechali.