Shuffle

Nastane konec světa 21.12.2012?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ne

Nejméně 400 podobných dotazů.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­150&q=konec+sv%C4%9B­ta&sa=Vyhledat

Další odpovědi
quentos

Ne

otázka tu byla hafokrát: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=konec+sv%C4%9B­ta+2012

dědapetr

Ne

U nás to nehrozí,jsme 30let pozadu.

Drap

Ano

Ano, nebo taky někdy jindy. Řeěilo se to tady už mnohokrát. Neni žádný důvod proč zrovna 21,12,2012. Vychází to z mayského kalendáře, ale tam nikde neni, že bude konec světa. Všechno to jsou jen dedukce na nepodložených základech

anonym

Ano

Určitě ano. Můj rozum mi říká, že to musí být pravda a že to dává logiku…
Už si balím kufry a pojedu na letiště. Chci totiž uletět pryč!

Maussy

Ne

Amie

Ne

Mayský kalendář končí 21. 12. 2012… zajímalo by mě jak z toho vydedukovali že to znamená konec světa? Třeba je jen přestalo psát pořád opakující cykly a řekli si, že když stejně za chvíli jejich říše končí, tak s tím přestanou, ať se stará o to co bude někdo jiný…

Jinak na 21. 12. máme maturák a toho bych se doopravdy ráda dožila.

helcaify1

Ne

Raduska1

Ne

Zungu

Ano