zjentek

Našli už jste někdy někde malovaný kamínek?

Malovaný kamínek, označený vesměs pětimístným číslem.

Nejlepší odpověď
ivzez

Co to zase... o co jde?

Nenašla, nevím, oč jde.

Další odpovědi
Nassin

Já nikam nechodím.

Emefej

Jasně.

Ano, už několikrát. Nejdřív jsem nevěděl o co kráčí, ale byl jsem poučen.

Jo a to číslo není vesměs, ale vždy pětimístné, je to PSČ.

Drap

Jasně.

Našel jsem jich už hodně-. Nedokáži spočítat kolik. Minulý víkend 6, tento víkend žádný. Některé lokality jsou bez kamínků , v některých jich je hodně. Některé jsou úplně obyčejné, a některé jsou velmi zdařilé aq řekl bych že přímo umělecké.

Kepler

Co to zase... o co jde?

Teď už to vím, ale neměl jsem tucha. No to je v pérdeli pane hrábě, tak už se nemalují kraslice, ale šutry? Ale je to krásné. Rozhodně lepší než sprejování na zdi.

anonym

Ještě ne. );

Arne1

Pche, hromadu!

pafko

Jasně.

zjentek

Ad iv: https://www.go­ogle.com/sear­ch?rlz=1C1AOHY_csCZ838CZ­838&ei=QrhnX9HgA­onKgQbWsqHoBw&q=kam%C3%AD­nky&oq=kam%C3%AD­nky&gs_lcp=CgZwc3ktY­WIQDDIECAAQQzIF­CAAQsQMyAggAM­gIIADICCAAyAg­gAMgIIADICCAA­yAggAMgIIADoE­CAAQRzoGCAAQFhA­eUIXOAVi02QFgxew­BaABwAXgAgAFsi­AH_BpIBAzMuNpgBA­KABAaoBB2d3cy13aX­rIAQjAAQE&scli­ent=psy-ab&ved=0ahUKEw­jRibeaxvjrAhUJ­ZcAKHVZZCH0Q4dUD­CA0

zjentek

Jestli zde bude min. patnáct odpovědí, přidám i fota kamínků. (;

zjentek

Drape, já už našel čtyři jen v mé lokalitě. Dva před čtyřmi/dvěmi léty a hned dva letos. Zajímavé, že byly z velmi vzdálených okresů. Jen tak pro zajímavost, co s kamínky děláš dále? (;

zjentek

Emefej, jasně, psč…

https://www.in­stagram.com/ma­lujemekaminky/