zjentek

našli jste už ve vejci dva bílky? :o

Nejlepší odpověď
mosoj

Dva bílky ne, ale pikaču ano.

Další odpovědi
Illines

To je vtip?

Drap

Ne

HonzikPernik

Zatím jsem ho nerozebíral.

rorajs

myslím že žloutky ??? ne bílky ?? :D

marci1

Vejce obsahuje dva bílky : vnější řídký bílek a hustý bílek.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vej­ce

badisko

A jak bych rozeznal bilek od bilku ?…asi te inspirovala vcerejsi otazka ohledne zloutku ze ?…

briketka10

marci1
ta je našla, ale viditelný
moc nejsou rozklepla jsem
schválně jedno vajíčko na
zkoušku a ty dva bílky ne a
ne prostě vidět nejsou ☹

johana 56

Z hrnku vylít na pánvičku.Co dřív ztuhne je řídký,kolem žloutku zůstane déle ten hustější bílek ..))

briketka10

johanko
no jo
na tý pánvičce jsem to
nezkoušela bylo hodně
hodin mám to vajíčko v
ledničce tak až večer to
se mu nic nestane 😁

johana 56

aby v té ledničce zas neztuhlo moc a xelé..chuderky slepičky,každý chce dva bílky,dva žloutky.Aby jednou nemusely snášet přímo piškoty ,)

zjentek

badisko: tak jak žloutek od žloutku ,)

badisko

jo …noto teda ..to jsem jeste nevidel ..a zloutek se ti nespoji ..kdyz rozklepnes vejce?..

Nicmeme jsem zase chtrejsi celkem zajimave cteni :D … http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vej­ce#Vnit.C5.99n­.C3.AD_struktu­ra

zjentek

nedělej ty tečky (moje) mezi slovy, když přesně nevíš kdy ..máš to jak smíchaný žloutky

briketka10

zjentku

já ty tečky taky dělám,
proš Ti tolik vadí ?? 😁