Našli jste si někdy známost přes internet?

Jste s se vším spokokojeni?
Je to ideál ,kterej se vám splnil?
S uspokojením problém nemám,moje otázk ZNĚLA jasně,ale ty ses chytil na mašličku,když se řádně vyjádřit neumíš,

Odpovědi
gecco

Našel, několikrát – a nebyl jsem nespokojen…
😁
Máš snad s uspokojením problém???
😁
No – já ti nepomohu…
😛
_____________­_________________________
Na tvou otázku jsem ti odpověděl svou první větou…
😁
A – v podstatě – i na další tvé dvě otázky…
___
Zbytek víceméně nechápu, evidentně začínáš myslet nižším orgánem…
😁

Kepler

Ano, našel, mnohokrát. Někdy to byla bída, někdy jsem byl spokojen, a to velmi. Nejdelší vztah trval 4 roky.

Rokio

Ano, a to několikrát. Využil jsem k tomu Facebook.

gecco

Pro ´neznalé´- nemá cenu odpovídat, hodnotit, řešit…
To se jen jeden ´chudák´, který na Odpovědích opakovaně (na různé nicky) dostává BAN, vykecává z opice…
___
Omlouvám se i za něj…
😉

mojitek

kdo to je?

gecco

Mojitku – Warrior tvrdí, že býval Jugarem (předtím Braníkem) – ale ač se tak chová (jako podvraťák), těžko říct – Jugar se totiž opakovaně zapřísahával, že tady jiný nick nemá (Jugar dostal BAN někdy koncem 2015 a Warr. je tu od 2013)…
😉

anonym

Wariat, byť tu je od roku 2013, má přesné výrazy slov, které používal parchant Jugar, takže je to jeden v jednom wariatowi.

Kepler

Odpovídám za gecca: warior. Práskl jsem ho a jeho urážlivá odpověď byla smazána. Doufám, že ho vypráskám úplně (jestli se to už nestalo).

mojitek

aha,a pod jakým nickem tady byl předtím?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

talka

KECÁŠ, na tu by ses nedostal!