Angi-Shy

Našli jste někdy v českých magazínek příšerně vyphotoshopovaný fotografie?

Mě, jakožto fotografku a grafičku, kompletně drtí, když vidím, jak uboze někdo pracuje v photoshopu a přesto se finální frankensteinova fotka dostane do magazínů a dál. Dvě fotky mě pronásledují nejvíc, fotka zemana jako prezidenta, příšerně vyhlazená pleť, až nereálná, a totéž na jedné fotce s gottem, kde už je prostě starej a přesto se z něj snažej udělat ve photoshopu dvacítku…Zatím jsem ale naštěstí nenašla žádný fail, kde by chyběl třeba kus nohy nebo tak, našli jste vy někdy nějaký photoshop fail v českých magazínech, novinách atd?
anglický příklad co mám na mysli: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=44turvYoc­cY

Nejlepší odpověď
ivzez

Nenašla, nehledám je.
Ale občas – přestože nehledám – najdu „perlu“ v češtině,
např.: „příšerně vyphotoshopovaný fotografie“ …

Další odpovědi
Kepler

Asi máš pravdu, ale jsi profesně postižená. Nic si z toho nedělej, stejné optické věci padělali už dvorní malíři ve středověku. Ještě si pamatuju všechny portréty prezidentů, které povinně visely ve školních třídách, a to od Novotného. Všichni měli tvářičku jako dětskou prdelku. Syfylitická podobizna Stalina taky není známa.

dubraro

V každém! Každá 60-letá herečka má tvář jako dvacítka. Větší rty, oči dále od sebe. Na nahatých fotkách mají prsa výjimku od gravitace, stehna od celulitidy a břicha od pneumatik. Lidé jsou vždy tak vyhlazení a zdokonalení, že vypadají jako plastové kopie.
Palestinci vydávaní za Syřany. Demonstranti vydávaní za vězně. Naaranžovaná mrtvola dítěte. Přimontované obrazy výbuchů ve městě, kde se nic neděje.
TOHLE jsou skutečné „photoshop fails“, ne nějaký přehlédnutý detail.

nyjono

Nenašli neb nehledám.