CR chess2017

Našli jste někdy poklad?

Nejlepší odpověď
annas

  1. Žádný poklad ve významu něco cenného, drahého, ukryté předměty, které mají nějakou hodnotu atd., jsem neobjevila.
  2. Jen po babičce několik knih, hmoždíře, porcelán, krásné dřevěné hodiny, který byly pokladem, památkou a vzpomínkou na mé předky. Něco milého, drahého, nikoliv v penězích.
  3. Jinak největším pokladem v přeneseném slova smyslu je zdraví.

Další odpovědi
marci1

Ano, muže ze zlata. 🙂

Kepler

Ano, kdysi moje zlatíčko. Ale změnilo se na prokletí faraónovy hrobky.

aliendrone

Jasně! Při každém generálním úklidu naleznu TOLIK ztracených pokladů (a s každým si musím chvilku hrát, takže se úklid řádně protáhne :D), že kolikrát nevím kam s nimi! :D :D :D

Mc Merkurion

… ano, a mám ji dodnes …

quentos

Ano. A nemusel jsem ani nikde kopat…