Našli jsme takovou stránku kde se ptají. Jaký máte na ni názor?

tady http://otazko­mat.cz/uzivate­le/

Nejlepší odpověď
PostApMan

Uživatel SinceX Vás předběhl a už nás informoval o nové „konkurenci“, mají to zajímavě vytvořené, budu je z povzdálí pozorovat a možná když se mi tam bude líbít, nečím přispěji, ale z odpovědí.cz neodejdu a budu se jim věnovat stejně naplno jako do teď :)

Další odpovědi
anonym

at se ptají na co chtějí,někdy mám pocit že kdo se neptá nic neví,kdo se zeptá dostane špalkem po hlavě

aramah

Spousta otázek bylo zde.Aha…

Miroslavst

No koukal jsem, že už tam jsou někteří známí:
Bumbes, kdosiodjinud, miroslavst, rehu, sinceX.
Ale stejně zůstanu věrný odpovědím CZ

Michal

Je jiná v mnohém zajímavá.Jestli lepší, nebo horší to se uvidí časem.