Petr Kaňa

Našla se těla z raketoplánů Challenger a Columbia?

Neříkejte mi že by nezbyl ani kousek.

Odpovědi
Kepler

Trosky Challengeru spadly do oceánu raketoplán Columbia shořel ve svrchních vrstvách atmosféry, takže pochybuji, že by se z těl něco našlo.

Dochy

Tak podle
https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Space_Shut­tle_Challenger_di­saster#Recove­ry_of_debris_an­d_crew
byli ostatky posádky Challengeru vyloveny…
Columbii hledat nebudu, ale vzhledem k tomu jak byla zničena nepředpokládám, že něco podstatného našli…

elkon

Myslím, že raketoplány shořely. Pokud něco spadlo, tak jen zbytky které nehoří, nebo nestačily shořet. Těla to jistě nebudou.