adrinka

našla jsem kotátko je mu asi 2 týdny a nevím jak se o něj starat co mu dávat na jidlo atd.. prosím poradte

Nejlepší odpověď
dědapetr

Péče a chov

O tom,že základní péčí o kočku je dát jí potravu,se snad není zapotřebí zmiňovat.Čím kočku krmit se dozvíte na odkaze strava.Tady vám poskytnu jen pár rad,jak kočku krmit a jakých chyb se při krmení vyvarovat.

Zdroj: http://jamis-kocky.net/pece­achov.html

Další odpovědi
Alesh

Jééééééééééé, koťátko! 🙂

Malé koťátko papá mlíčko a později přejde na masíčko. Chce to udělat mu pelíšek, záchůdek s pilinami či pískem. Jo a taky hračky, nejlépe šustící.

anonym

A nejdulezitejsi info – kotatko muze zit i 18 let !!! 🙂 Neni to tedy jen o mlicku . ! 🙂 -iv-

hanulka11

Uvědom si že to není hračka je sice roztomilé , ale jestli bude mít u tebe vhodné podmínky …možná ho někdo hledá ,udělala bych letáčky, že se našlo kotě s tel. číslem a vyvěsila v okolí. Ten dotyčný asi je hodně smutnej, že se mu kotě ztratilo.