Vercule

Našla bych tady někoho se zkušeností s anglickou školkou?

Jde mi o to, jestli angličtina od takhle nízkého věku k něčemu je a abych dítě zbytečně nezatěžovala.

Odpovědi
IvkaH

Dcera nastoupila do této školky ve 3. letech. V prosinci bude mít 5 a anglicky se s námi dokáže pobavit, takže to zatěžování rozhodně není a jedině dobře, že dítě bude umět takhle brzo cizí jazyk ;) nechávám odkaz na školku www.pruhonicka­labut.cz

Vercule

Tak se mi dceru podařilo dostat tady do té jejich druhé školky www.trojskalabut.cz kde měli ještě volné místo.