Džanička

Našla bych na netu jednoduchý provozní řád školního bufetu?

Snažím se najít něco srozumitelného a nemusí to být ani nic dlouhého, ale nedaří se mi nic najít. Pomůžete mi někdo? Díky moc..

Nejlepší odpověď
annas

„Doplňkové občerstvení poskytuje žákům školní bufet, který je v provozu od 7 hodin do 12:30 hodin, nabídkou je sortiment svačinových jídel včetně teplých jídel a teplých i studených nápojů. Školní bufet je otevřen i propotřeby dálkového studia. Provozovatelem školního bufetu je na základě smlouvy o nájmu nebytových prostorfyzická osoba s živnostenským oprávněním pro uvedenou činnost..
Pitný režim si žáci organizují sami za využití školní jídelny, školního bufetu a nápojového automatu.“

„Ve škole je v pronájmu školní bufet, který má provozní dobu od 7.30 hod. do 11.00 hod., při odpoledním vyučování do 14.30 hod. s bohatým sortimentem pro nákup svačin, nápojůa jiného zboží.
Žáci, kteří se stravují v školní jídelně mají možnost konzumace nápojů
v období oběda ve školní jídelně, všichni žáci si můžou koupit nápoje v bufetu školy nebov automatu, případně konzumovat donesené nealkoholické nápoje“
Z různých stránek škol.
--

Něco v odkazu
http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:g9e7ti­OWFIYJ:www.zs-ns2.cz/sj/skol­ni_bufet+&cd=11&h­l=cs&ct=clnk&gl=cz

Prošla jsem několik provozních řádů škol, ale je pané jen obecně to, co jsem uvedla, že je možné zajistit pití apod. ve školním bufetu. Jeho otevríací hodiny.

Možná byste se měla zeptat ve škole, kde mají provozní řády všech činností .

Další odpovědi
lexx

prostě zajdi do bufáče a provozní řád co bývá vyvěšený na stěně si vyfoť mobilem nebo digiťákem

ivzez

http://83.208­.47.168/Smerni­ce/26-2012.pdf

Zdroj: http://83.208­.47.168/Smerni­ce/26-2012.pdf