Avatar uživatele
dudu

Násilí v manželském vztahu

O nepatřičnosti násilí v mezilidských vztazích, natož v manželství nelze pochybovat.
Málo nebo vůbec je ale zmiňováno násilí na manželovi i přesto, že je také poměrně časté. Jak má v takovém případě chlap vlastně reagovat.
Mají na dnešní vysoké rozvodovosti stejný podíl oba partneři nebo spíše muži, či vlastně rozmazlení mamánci?
Chybí dnešním mladým mužům návyky, které dříve u nich vypěstovala vojna?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, anonym před 5143 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vecernice

Znám jednu paní,která roky týrala svého manžela,dokonce ho i bila a on držel.Dělal doma všechno od šití ,přez vaření a do toho děcka.Paní si našla jiného,protože tento jí byl málo a ten jí to pak vynahradil-oplatil.A vojna asi chybí.Slyšela jsem to i od některých chlapů což mě překvapilo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
afro.minerva

Ano, je pravda, že i některé ženy bijí svoje muže. Já jsem se ale setkala většinou s případy, kdy muž bil ženu a to hodně. Vyprávěly mi to dvě ženy. Jedna zkončila v nemocnici a ta druhá, kterou jají manžel bil roky a roky se jedou naštvala a vrátila mu to. Prosil jí, aby přestala, utekl a jenom jí poslal poštou rozvodový papíry.

Jinak si myslím, že s agresivitou proti ženskému pohlaví od mužů vojna nesouvisí. Ale mamánkům vojna chybí, ale v jiných aspektech.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hanka333

Já nevím ale z mého pohledu vždycky ve vztahu někdo dojede.Vždycky tam musí být jeden hodnej a jeden zlej.Protože dokonalý manželství asi neexistuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Muži,kteří jsou svou partnerkou napadání se stydí.Proto se o těch případech moc neví.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek