jirkajirka

Naši olynpionici

Proč si naši olympionici po předání stříbrné medaile a hraní norské hymny kdy i česká zástava se zvedala si nesundali čepice?
Doplňuji:
Ostatní čepice sundali

Odpovědi
Hamon

Ano, před vlajkou by muž měl smeknout, ale jestli v Soči panuje mráz (což nevím, nekoukal jsem na místní teploty a neviděl jsem ceremoniál), těžko to mít někomu za zlé.

marci1

Čepice měli smeknout.
http://belenor­.majerco.net/cla­nek/Etiketa-Smek%C3%A1n%C3%AD-klobouku
Doplňuji:
Bylo to faux pas.

bolak

třeba netušili co je to za písničku