Zdenča97

Naši mi nechtějí věřit,že jsem měla žaludeční koliku,moc to bolelo,jak je mám přesvědčit,že nelžu? Prosím poraďte.

Odpovědi
anonym

nepřesvedčoval bych rodiče, ale šel bych k lékaři. Jsou obtíže akutní a chronické.
Doplňuji:
pokud můžeš komunikovat na netu, tak to není akutní.

terry

A jsi si jistá, že to byla opravdu žaludeční kolika?

ivzez

Víte, co je kolika? To byste bolestí nemohla vydržet a bez lékaře by se pravděpodobně neobešlo (nejspíš by rodiče museli zavolat lékaře domů).

Odhaduji, že šlo spíše o reakci na nějaké jídlo, které Vám momentálně „nesedlo“. Pokud se nadále domníváte, že šlo o žaludeční koliku, navštivte co nejdříve lékaře.