doktorphlox

Našel jsem v lese patník s písmeny KB. Je to blízko kolejí, mohlo by to znamenat Kaiser-Bahn?

Je to blízko kolejí, ale zase ne úplně. Vzpomínám si že jsem před lety už někde takový patník viděl a byl v místech kde kolejiště není a nikdy nebylo. Co znamená ta zkratka KB? Je vidět že je to už hodně starý patník na místech kde se kromě lesníků žádní lidé nepohybují. Díky

Nejlepší odpověď
Bičiště

„KB“ na meznících znamená „Království České“. Je to z němčiny – Koenigreich Boehmen.