zjentek

našel jsem elektronickou kartu bez loga, co s ní?

jak zjistím, k jakému systému či firmě se váže, abych ji mohl odevzdat organizaci, která jimi disponuje? :o
..nesetkal se třeba někdo z vás s takovou, tady je:
http://2i.cz/031a0d27­f4
Doplňuji:
..a z obou stran je identická

Nejlepší odpověď
badisko

Kazda policejni sluzebna ma na svem oddeleni schranku ztraty a nalezy …tak to hod do obalky napis kde jsi to nasel a mas klid …

Další odpovědi
Pepa25

Rozhlédl bych se zeptal na nejbližší recepci – to vypadá na vstup. Jinak policie.
mmch každá slušná firma tam má pro tyto účely kontakt …

led

Takáto karta vyzerá ako elektronický kľúč od hotelovej izby, zámerne je bez loga, aby ju prípadný nálezca nemohol zneužiť.
Pri nahlásenej strate tejto karty hosťom v hoteli sa pri novej karte kód na otváranie dverí izby mení. Ako taká je táto stará karta potom bezcenná. Môžte ju použiť ako škrabku na ľad.
Doplňuji:
Ak ju odnesiete do hotela, ktorý používa takéto kľúče, na čítačke zistia, kam patrí…
Poďakujú a kód odstránia…

zjentek

led: pomalu už jsem se začínal obávat, že je to karta od závory parkoviště u nějaký IT firmy

led

aj to má svoje čaro, konečne je kde zaparkovať. :)

led

Použitie takýchto elektronických kľúčov je lacnejšie, než opakované náklady na nové za „stratené“ mechanické kľúče.

zjentek

badisco: jasně ..uniformovaní zakomplexovanci ji hodí do odpadků a já mám klid ..tohle ale umím i sám :o ..mezi námi- ty věříš, viď? Ne abys odpovídal ,)

badisko

Troubo chtel jsi reseni tak jsem ho nabidl .....ze jses vul a staras se o veci do kterejch ti je hovno zato ja fakt nemuzu… takze se tady do me moc nenavazej …:D…karta u zamestnavatele po strate stoji do 100 korun vyjmecne vice …takze to zase neni takova palka aby to nekoho polozilo financne na lopatky to zaprve za druhe ji nekdo mohl zamerne vyhodit …za treti ..kdybyto byl mobil nebo doklady tak ma cenu se snazit ale blba katra …pokud na ni nemas ctecku stejne zjistis prd …protoze uplne stejnejch karet muze mit X firem stejnych …zalezi kdo ji vyrobil tu smudlo …

zjentek

a co když je to karta třeba z integrovanýho systému dopravy a někdo v ní má nabitý třeba řekněme dva tácy? Nehodilo by se ji dostat za každou cenu k majiteli? Máš na to ideu? Třeba oběhnout všechny dopravce co existují? Nebo moudřejší nápad od tebe?

badisko

sehnat nekoho kdo ma ctecku na karty …?…melo by tam byt uvedeno cislo vyrobce .....kdyz uz o to tak moc stojis …ta policie neni uplne blbej napad …

badisko

apropo …tak si ma ten dotycny davat na sve veci pozor…pak si tady nemusis hrat na matku Terezu …

zjentek

jenže já jsem reinkarnovanej tatík Tereza ..tak co mám jako dělat tygře? :o

zjentek

opět jsi nezklamal ..trouba zdraví burana ,)

badisko

ztrate