Avatar uživatele
zjentek

našel jsem elektronickou kartu bez loga, co s ní?

jak zjistím, k jakému systému či firmě se váže, abych ji mohl odevzdat organizaci, která jimi disponuje? :o
..nesetkal se třeba někdo z vás s takovou, tady je:
http://2i.cz/031a0d27­f4
Doplňuji:
..a z obou stran je identická

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, johana 56, redy, gagaga před 3611 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Kazda policejni sluzebna ma na svem oddeleni schranku ztraty a nalezy …tak to hod do obalky napis kde jsi to nasel a mas klid …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

Rozhlédl bych se zeptal na nejbližší recepci – to vypadá na vstup. Jinak policie.
mmch každá slušná firma tam má pro tyto účely kontakt …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Takáto karta vyzerá ako elektronický kľúč od hotelovej izby, zámerne je bez loga, aby ju prípadný nálezca nemohol zneužiť.
Pri nahlásenej strate tejto karty hosťom v hoteli sa pri novej karte kód na otváranie dverí izby mení. Ako taká je táto stará karta potom bezcenná. Môžte ju použiť ako škrabku na ľad.
Doplňuji:
Ak ju odnesiete do hotela, ktorý používa takéto kľúče, na čítačke zistia, kam patrí…
Poďakujú a kód odstránia…

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

led: pomalu už jsem se začínal obávat, že je to karta od závory parkoviště u nějaký IT firmy

před 3611 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

aj to má svoje čaro, konečne je kde zaparkovať. :)

před 3611 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Použitie takýchto elektronických kľúčov je lacnejšie, než opakované náklady na nové za „stratené“ mechanické kľúče.

před 3611 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

badisco: jasně ..uniformovaní zakomplexovanci ji hodí do odpadků a já mám klid ..tohle ale umím i sám :o ..mezi námi- ty věříš, viď? Ne abys odpovídal ,)

před 3613 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

Troubo chtel jsi reseni tak jsem ho nabidl .....ze jses vul a staras se o veci do kterejch ti je hovno zato ja fakt nemuzu… takze se tady do me moc nenavazej …:D…karta u zamestnavatele po strate stoji do 100 korun vyjmecne vice …takze to zase neni takova palka aby to nekoho polozilo financne na lopatky to zaprve za druhe ji nekdo mohl zamerne vyhodit …za treti ..kdybyto byl mobil nebo doklady tak ma cenu se snazit ale blba katra …pokud na ni nemas ctecku stejne zjistis prd …protoze uplne stejnejch karet muze mit X firem stejnych …zalezi kdo ji vyrobil tu smudlo …

před 3613 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

a co když je to karta třeba z integrovanýho systému dopravy a někdo v ní má nabitý třeba řekněme dva tácy? Nehodilo by se ji dostat za každou cenu k majiteli? Máš na to ideu? Třeba oběhnout všechny dopravce co existují? Nebo moudřejší nápad od tebe?

před 3613 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

sehnat nekoho kdo ma ctecku na karty …?…melo by tam byt uvedeno cislo vyrobce .....kdyz uz o to tak moc stojis …ta policie neni uplne blbej napad …

před 3613 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

apropo …tak si ma ten dotycny davat na sve veci pozor…pak si tady nemusis hrat na matku Terezu …

před 3613 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

jenže já jsem reinkarnovanej tatík Tereza ..tak co mám jako dělat tygře? :o

před 3612 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

opět jsi nezklamal ..trouba zdraví burana ,)

před 3613 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

ztrate

před 3613 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek