TarzanMajza

Naše země pláče, proč jí nikdo neslyší?

jsme otroci státu

Nejlepší odpověď
anonym

Mám pocit, že pláčeš spíše ty – ale jednak ´na špatným hrobě´ – ale hlavně – ani sám nevíš, proč…
😁

Další odpovědi
beer

Neřekl bych, že ji nikdo neslyší.
Slyší – ale jen ti, co CHTĚJÍ slyšet..
Doplňuji:
Bohužel, většina lidí není dost moudrých na to, aby to slyšeli. Většinou totiž vítězí vidina osobního prospěchu (kariéry,zisku,at­d.), což platí nejen pro státy (třeba i tento), nýbrž pro celou planetu.

zjentek

a pláče spíš kvůli státům a nebo těm otrokům?

Gami.Pet

Lidé Zemi ničí což nechápu. NIKDO jim ale už další planetu nedá! Pokud si ji nezačnou vážit tak nevím nevím, ale nemusí se bát, ještě jsme tu my a my to nedovolíme aby ji zničili :)

Drap

Klidně můžeš zvolit nějaký jiný stát.

mosoj

Sobeckost a nenažranost.
Proč by plakal na špatném hrobě. Špatní jsou ti co jim je všechno jedno. Hlavně že mám já !

geekocz

Objevil jsi Revoltu?

www

Gami.Pet, co proti tomu udeláš a jakým způsobem tomu zabráníš?