Veryss

Naše kamarádka čůza :P

Naše kamarádka je hodně divná…furt se opičí a na něco se ptá…např..a byli jste veku?? a balí mně ten kluk?? a jdeš do toho kroužku?? co jste dělali ve tři hodiny? atd…Už nás to docela štve…Opičí se tak,že my sei koupíme nějaký tričko a ona ho mmá taky nebo nějakejj náramek ONA DRUHEJ DEN jde A KOUPÍ si ho taky a pořád tak dokola :P už jsmejí řekli že nás to štve ale ona nehodlá snad přestat ani za sto let :PPP Je to prostě *** když se např. něčemu směju nebo holky\ tak ona se směje hned jako vyřehtaná kobyl a potom se jí zeptáme na to čemu se směje a ona řekne že neví že se směje když se smějeme my :PPP a

Nejlepší odpověď
anonym

A nestačilo by takhle náhodou prostě nekamarádit s čůzami?

Další odpovědi
hanulka11

Tak ses vypovídala a co my s tím máme dělat? Jste puberťačky myslím ,že je to normální.

quentos

  1. … dobrý, a co chcete vědět??
  2. pro příště, čúza se píše s čárkou, neboť -ů- se vyvinulo ze staročeského -uo- a historie slova čúza rozhodně do staročeštiny nesahá.

Doplňuji:
na tyto výlevy lépe poslouží server www.sverse.cz

Lucijej

Tak ji prostě ignorujte, když její chování nebude mít odezvu, tak ji to brzy přestane bavit.

mosoj

Tak ona je otázka kdo je větší čůza !!!
Doplňuji:
I kdyby to tak bylo tak, to není důvod se takto o kamarádce vyjadřovat, ale ty určitě nejsi její kamarádka !

Gorbell

přestaňte se s ní kamaráfit a je to!