Avatar uživatele
jarní VLK

Nase fena hara jak zabranit oplodneni ?

bydli venku a jeto yoksir s cimsi slehnuty.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3430 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Prý existují různé spreje, kterými se fenka nastříká, prý to nějak překryje ten hárající pach a odrazuje to "pejsky", co si chtějí "užít".

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pokud nechcete stěňata,nejlepší antikoncepce je kastrace.Předsudky,že má mít fena alespoň jednou v životě štěňata ze zdravotních atd.důvodů, jsou už dávno překonány a i veterináři potvrdí,že pouze kastrovaná fena se vyhne riziku nádorového onemocnění,zánětům ml.žlázy,falešné březosti ap.Samozřejmě.že ve vaší situaci je už poněkud pozdě,ale existují postřiky,které potlačí pach háravé feny a také antikoncepční prostředky na rizikové období. Vše je k mání u veterináře za nepříliš vysoký poplatek.Pokud vaše fena bydlí venku a není pod stálým dozorem,budete překvapeni,jaké vynalézavosti jsou ona i případní nápadníci schopni. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Hlídat ji, a každého případného nápadníka rychle odehnat. Trochu pomohou i hárací kalhotky. Největší riziko je kolem 13 dne hárání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Bože pomoc....nezáleží na plemeni-pokud se kolem ní obšoustne pes,tak je to jen chvilka,co k tomu může dojít.
Nejlepší bude fenku po dobu háravosti nepouštět ke psům a nepouštět psy k ní.Pokud nedojde ke kontaktu,tak se jí nic nestane.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava