len2608

Naše dítě nejí

Všechno už jsme právě zkoušeli. Vypustili jsme snídani, ve školce ho posadili stranou, také jsem tam s ním byla a stejně nejedl. Domlouváme mu všelijak, on řekne že tam bude papat a pak stejně nic.
Doplňuji:
Naše dítě nejí ve školce

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak ho nechte -on hlady neumře, chce to čas – uvidíte za 14 dní bude mluvit jinak – začne dětem závidět ,cože mají za dobroty

Další odpovědi
anonym

Položila jste už podruhé stejný dotaz. Takhle se to tu nedělá. Máte možnost na dané téma pokračovat v diskuzi. Pro příště buďte tak hodná a zkuste tento způsob.

K Vaší otázce Vám v tomto případě už mohu doporučit jenom to, že pokud se Váš chlapeček nerozhodne jíst brzy sám, tak je jediná cesta zkusit psychologa, aby Vám problém pomohl vyřešit.

Rozhodně si ale myslím, že několikadenní hladovění se mu nakonec líbit nebude a začne se chovat jako ostatní děti. Zřejmě potřebuje víc času na zadaptování se v nových podmínkách. Nebojte se, hlady určitě neumře, pud sebezáchovy funguje hlavně u malých dětí spolehlivě.