roxy52

Náš mladej, 12 let, se rozhodl, že bude politikem.

Mám s ním jít pod studenou vodu ,nebo ho podpořit?? :))
Doplňuji:
On v ty politice vidí jenom ty výhody-Pracovní dobu prý může prospat,vládním letadlem létat za svoji zábavou...... a za to všechno brát nadstandartní plat.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Chceš-li být bohatá a mít protekci, podpoř ho, chceš-li zůstat sama sebou, tak pod tu vodu a pořádně. Jen si uvědom, že v případě podpory může taky hrabat jen pro sebe a na ostatní kašlat.

Další odpovědi
kvikal

podle toho co si pod tím představuje, co chce jako politik dělat a jakou politickou stranu preferuje – zatím bych studenou vodu použila na zažehnání horka a mladýho nechala až ho to přejde 😉

PostApMan

Rozhodně ho podporujte, když si to ani v 15 při výběru střední školy/gymnázia nerozmyslí jenom do toho. Může být jedním z prvních „těch dobrých“ politiků.

Přeji mu hodně štěstí v jeho kariéře!

HOMER

Přestože jsem původně nechtěl reagovat..Chci jen doplnit ostatní odpovědi,že se pravděpodobně jedná pouze o takový dětinský rozmar,jistě to ani nemyslí vážně,pouze dává najevo svůj názor o politice,protože si taky všiml toho,co se tam už dlouho děje.

nabubindes

a co ty na to? ještě dýchá?

lorja

Tak nevím jestli se nad naší zemí nerozšířil nějaký virus,který napadá 11 a dvanáctileté hochy.Také můj jedenáctiletý syn s takovým nápadem za mnou přišel.A nemíří zrovna nízko.Zamlouvá se mu přímo prezidentské křeslo.Zchladila jsem ho tím,že jsem mu dala pár početních příkladů a malý diktát z jazyka českého.Prostě hlava státu musí být vzdělaná.