Avatar uživatele
roxy52

Náš mladej, 12 let, se rozhodl, že bude politikem.

Mám s ním jít pod studenou vodu ,nebo ho podpořit?? :))
Doplňuji:
On v ty politice vidí jenom ty výhody-Pracovní dobu prý může prospat,vládním letadlem létat za svoji zábavou...... a za to všechno brát nadstandartní plat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, aramah, PostApMan před 5001 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Chceš-li být bohatá a mít protekci, podpoř ho, chceš-li zůstat sama sebou, tak pod tu vodu a pořádně. Jen si uvědom, že v případě podpory může taky hrabat jen pro sebe a na ostatní kašlat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kvikal

podle toho co si pod tím představuje, co chce jako politik dělat a jakou politickou stranu preferuje – zatím bych studenou vodu použila na zažehnání horka a mladýho nechala až ho to přejde 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
PostApMan

Rozhodně ho podporujte, když si to ani v 15 při výběru střední školy/gymnázia nerozmyslí jenom do toho. Může být jedním z prvních „těch dobrých“ politiků.

Přeji mu hodně štěstí v jeho kariéře!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Přestože jsem původně nechtěl reagovat..Chci jen doplnit ostatní odpovědi,že se pravděpodobně jedná pouze o takový dětinský rozmar,jistě to ani nemyslí vážně,pouze dává najevo svůj názor o politice,protože si taky všiml toho,co se tam už dlouho děje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

a co ty na to? ještě dýchá?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Tak nevím jestli se nad naší zemí nerozšířil nějaký virus,který napadá 11 a dvanáctileté hochy.Také můj jedenáctiletý syn s takovým nápadem za mnou přišel.A nemíří zrovna nízko.Zamlouvá se mu přímo prezidentské křeslo.Zchladila jsem ho tím,že jsem mu dala pár početních příkladů a malý diktát z jazyka českého.Prostě hlava státu musí být vzdělaná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava