bekyna

Náš černý NO (5let) ma úplně šedivou srst na bradě, je možné srst obarvit a čím ?

Nejlepší odpověď
iceT

a tak třeba mu nalakovat drápky nechceš?
Doplňuji:
Pes NO v pěti letech věku je již dospělý a takřka na prahu středního věku,kdybych to měla přirovnat k lidkskému věku a u lidí ve 40+ letech jsou šedivé vlasy celkem normálním jevem,tedy je to normální i zvířat,že jim šediví brada.
http://www.muj-pes.cz/zivot-se-psem/prepocet-veku-psa-na-lidske-roky-604.html
tady máš tabulku,že nekecám

Další odpovědi
s1066

pes inteligentnější než panička

anonym

Už jsem zažila u stánkařů na psích výstavách i růžové pudly! ☹
Srst je možné obarvit, ale nechápu, proč bys to měla svému psovi dělat?
Máš nejspíš na dvoře nějakého vořecha (psa bez rodokmenu- PP) a chceš dělat dojem na koho? Pes prostě stárne…

Awe

A proč by si to proboha dělala?
Doplňuji:
iceT: a nagelovat hlavu :D

Jádrohlod

Vidím , že se o něj staráte ! Mohu nabídnout na léto parádní brýle proti slunci i normální „na blízko“ , to aby viděl , kdo mu to vše chce dělat. Zuby má doufám v 5 letech IN a použije je.

Krakis

A nejsi náhodou chemická blondýna? To by hovořilo za vše.....

Stín

Dobrý den. To, že ovčákovi v pěti letech zešediví srst na bradě je úplně normální. Prosím, netrapte ho s barvením šedivé srsti na bradě. Je to přece jen pes – nechte ho v klidu žít.

nanif

máš to dole stejný jako nahoře? myslím jako taky tak vylízaný